Administratívna budova sa nachádza na Rajskej ulici v Bratislave v centrálnej mestskej zóne. Objekt je v uličnej radovej zástavbe s priamym vstupom z Rajskej ulice vrátane vjazdu áut do autovýťahu do garáži v dvoch podzemných podlažiach. Ako celok je budova realizovaná vo vyššom štandarde a má 6 nadzemných podlaží + 2 podzemné (garáže).

 Administratívna budova sa nachádza na Rajskej ulici v Bratislave v centrálnej mestskej zóne. Objekt je v uličnej radovej zástavbe s priamym vstupom z Rajskej ulice vrátane vjazdu áut do autovýťahu do garáži v dvoch podzemných podlažiach. Ako celok je budova realizovaná vo vyššom štandarde a má 6 nadzemných podlaží + 2 podzemné (garáže).

Voľné kancelárske priestory sa nachádzajú na druhom poschodí o celkovej rozlohy 300 m2 na 5.poschodí

 

spolu:  300 m2 - 5.poschodie

 

 

a k nim prislúchajúce spoločné priestory (kuchynka, sociálne zariadenia, chodba)

 

Všetky priestory sú plne klimatizované so štruktúrovanou kabelážou. Cena za nájom je stanovená na 10,90 €/m2/mesiac + DPH (v cene nie sú zahrnuté energie). Platba za energie – 3,50€ /m2/mesiac K dispozícii nájomníkom je aj 6 parkovacích státí v podzemnej garáži.

Parkovacie miesto sa dá prenajať za 130eur/mesiac.

 Kontakt: 0904 945 355,email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.